Scheuvelloper Clubavond

Locatie: De Bonte Wever, Assen
Begin: zaterdag 21 februari 2015 18:00
Einde: 21:00

De uitslagen van de clubkampioenschappen:

 

 

G-schaatsers 100-300 – Heren

 

Nr

Dln

Deelnemer Cat Wed.Nr.

100m

 

300m

 

 

 

 

 

Totaal

Achter

1

75

Jaap Noothoven van Goor H45 ZZ13058

30.38

(MT )

1:29.86

(PB )

120.240

70

Rego van Kempen H45 ZZ13026

35.92

(MT )

NS

(NS )

35.920

 

G-schaatsers 100-300 – Heren

 

Nr

Dln

Deelnemer Cat Wed.Nr.

100m

 

500m

 

 

 

 

 

Totaal

Achter

1

68

Berd Staal H45 ZZ13023

22.46

(PB )

1:47.77

(PB )

130.230

2

69

Joost Dijkstra H45 ZZ13024

31.40

(MT )

2:48.88

(PB )

200.280

70.050

 

G-schaatsers 100-500 – Dames

 

Nr

Dln

Deelnemer Cat Wed.Nr.

100m

 

500m

 

 

 

 

 

Totaal

Achter

1

63

Sabine Boer D45 ZZ13018

18.97

(PB )

1:16.88

(PB )

95.850

 

G-schaatsers 100-500 – Heren

 

Nr

Dln

Deelnemer Cat Wed.Nr.

100m

 

500m

 

 

 

 

 

Totaal

Achter

1

66

Jan Wolbers H45 ZZ13021

14.42

(PB )

1:02.70

(PB )

77.120

2

72

Albert Reienga H45 ZZ13016

17.61

(PB )

1:17.48

(PB )

95.090

17.970

3

67

Jan Hingstman H45 ZZ13022

15.76

(PB )

1:21.41

(PB )

97.170

20.050

4

65

Martin Musters H45 ZZ13020

19.24

(PB )

1:24.63

(PB )

103.870

26.750

5

62

Roelof  Reinders H45 ZZ13017

16.40

(PB )

1:32.81

(PB )

109.210

32.090

6

64

Hans de Jong H45 ZZ13019

16.86

(PB )

1:50.81

(PB )

127.670

50.550

 

PUPILLEN EF – Dames

 

Nr

Dln

Deelnemer Cat Wed.Nr.

300m

 

300m

 

 

 

 

 

Totaal

Achter

1

15

Britt van den Hoven DPE AS35917

42.17

(1)

41.79

(1)

83.960

2

3

Sophie van der Vegt DPF AS35961

43.93

(2)

45.20

(2)

89.130

5.170

 

PUPILLEN EF – Heren

 

Nr

Dln

Deelnemer Cat Wed.Nr.

300m

 

300m

 

 

 

 

 

Totaal

Achter

1

59

Marten Hofstee HPE AS35937

42.42

(PB )

43.02

(1)

85.440

2

5

Dirk Tigelaar HPE AS35926

44.05

(PB )

45.23

(2)

89.280

3.840

3

58

Geert Hofstee HPF AS35938

47.53

(PB )

48.12

(3)

95.650

10.210

4

27

Thomas Huitema HPF AS35939

47.95

(PB )

48.28

(4)

96.230

10.790

5

49

Sem Bartelds HPF AS35973

51.55

(PB )

54.06

(5)

105.610

20.170

6

54

Tom Griemink HPF AS35960

1:00.15

(PB )

57.22

(PB )

117.370

31.930

 

PUPILLEN CD – Dames

 

Nr

Dln

Deelnemer Cat Wed.Nr.

500m

 

300m

 

 

 

 

 

Totaal

Achter

1

13

Caitlin Smit DPC AS35853

57.48

(PB )

34.89

(PB )

92.370

2

32

Hilde Veenstra DPC AS35955

57.61

(PB )

35.72

(PB )

93.330

0.960

3

9

Renee Speelman DPC AS35860

58.30

(PB )

35.72

(PB )

94.020

1.650

4

4

Marith van der Vegt DPD AS35890

58.84

(4)

36.35

(4)

95.190

2.820

5

73

Noa Baas DPC AS35881

1:00.16

(5)

36.91

(5)

97.070

4.700

6

11

Lana de Ruiter DPD AS35947

1:03.84

(PB )

38.85

(6)

102.690

10.320

7

24

Emma Pigge DPC AS35849

1:12.30

(9)

43.27

(7)

115.570

23.200

8

52

Rixt Elzer DPC AS35804

1:09.24

(8)

51.01

(FL )

120.250

27.880

39

Sarah Mekel DPC AS35886

1:01.34

(PB )

NF

(NF )

61.340

 

PUPILLEN CD – Heren

 

Nr

Dln

Deelnemer Cat Wed.Nr.

500m

 

300m

 

 

 

 

 

Totaal

Achter

1

60

Jelle Hofstee HPC AS35936

59.12

(1)

35.69

(PB )

94.810

2

53

Sem Griemink HPC AS35856

1:01.32

(PB )

38.32

(PB )

99.640

4.830

3

46

Jasper Huitema HPC AS12392

1:04.42

(PB )

38.71

(3)

103.130

8.320

4

33

Jort Dolfing HPC AS35962

1:06.35

(PB )

41.24

(PB )

107.590

12.780

5

41

Sten ter Beek HPC AS35858

1:09.68

(PB )

41.50

(PB )

111.180

16.370

6

50

Joas Janssen HPD AS35953

1:15.53

(6)

41.72

(PB )

117.250

22.440

7

48

Mike Bartelds HPD AS35972

1:35.31

(PB )

47.49

(7)

142.800

47.990

 

PUPILLEN AB – Dames

 

Nr

Dln

Deelnemer Cat Wed.Nr.

500m

 

700m

 

 

 

 

 

Totaal

Achter

1

2

Renee Baas DPB AS35820

48.74

(1)

1:09.55

(1)

98.418

2

6

Hanna Tigelaar DPB AS35813

52.01

(PB )

1:13.85

(PB )

104.760

6.342

3

29

Sonja Visscher DPB AS35758

58.14

(4)

1:21.91

(PB )

116.647

18.229

4

42

Anne Wil van der Vegt DPB AS35748

55.28

(3)

1:26.71

(FL )

117.215

18.797

5

37

Myla Staal DPA AS35884

59.19

(PB )

1:21.42

(PB )

117.347

18.929

6

40

Marijke Harmsma DPB AS35931

1:01.33

(PB )

1:27.27

(PB )

123.665

25.247

7

8

Kim Speelman DPA AS35839

1:05.97

(FL )

1:21.66

(PB )

124.298

25.880

8

23

Ilse Lutke DPB AS35767

1:03.06

(PB )

1:28.48

(PB )

126.260

27.842

9

47

Anouscha Bartelds DPB AS35949

1:09.32

(PB )

1:44.51

(PB )

143.970

45.552

10

28

Dorine Tiems DPA AS35965

1:23.94

(PB )

1:27.09

(PB )

146.147

47.729

 

PUPILLEN AB – Heren

 

Nr

Dln

Deelnemer Cat Wed.Nr.

500m

 

700m

 

 

 

 

 

Totaal

Achter

1

43

Martijn Takens HPA AS35836

44.52

(PB )

1:02.69

(PB )

89.298

2

26

Danny Heijkoop HPA AS35730

48.69

(PB )

1:10.04

(2)

98.718

9.420

3

56

Lars Hamstra HPB AS35933

53.58

(PB )

1:19.13

(PB )

110.101

20.803

 

JUNIOREN C – Dames

 

Nr

Dln

Deelnemer Cat Wed.Nr.

500m

 

1000m

 

 

 

 

 

Totaal

Achter

1

55

Laura van der Vegt DC1 AS35707

46.63

(1)

1:38.27

(1)

95.765

2

16

Iris de Voer DC1 AS35701

53.56

(2)

1:51.73

(2)

109.425

13.660

3

18

Cindy Hilbrants DC1 AS35810

54.61

(3)

1:52.24

(3)

110.730

14.965

4

19

Miriam Gossen DC1 AS35811

1:17.23

(FL )

2:10.85

(4)

142.655

46.890

 

JUNIOREN C – Heren

 

Nr

Dln

Deelnemer Cat Wed.Nr.

500m

 

1000m

 

 

 

 

 

Totaal

Achter

1

30

Max Visscher HC2 AS35662

41.77

(1)

1:22.36

(1)

82.950

2

12

Siel van den Berg HC1 AS35744

45.42

(PB )

1:33.62

(2)

92.230

9.280

3

7

Jans Tigelaar HC1 AS35726

46.61

(PB )

1:34.63

(PB )

93.925

10.975

 

JUNIOREN B meisjes – Dames

 

Nr

Dln

Deelnemer Cat Wed.Nr.

500m

 

1000m

 

 

 

 

 

Totaal

Achter

1

61

Linda Smeenge DC2 AS35736

45.51

(1)

1:36.26

(1)

93.640

2

44

Laura Takens DB1 AS35751

50.56

(PB )

1:46.40

(2)

103.760

10.120

 

IEDEREEN – Dames

 

Nr

Dln

Deelnemer Cat Wed.Nr.

500m

 

1000m

 

 

 

 

 

Totaal

Achter

1

34

Bianca Musters DA1 AS35950

1:10.13

(1)

2:17.53

(PB )

138.895

 

JUNIOREN B jongens – Heren

 

Nr

Dln

Deelnemer Cat Wed.Nr.

500m

 

1500m

 

 

 

 

 

Totaal

Achter

1

31

Tim de Hooge HB1 AS35625

42.17

(1)

2:11.23

(1)

85.913

 

IEDEREEN – Dames

 

Nr

Dln

Deelnemer Cat Wed.Nr.

500m

 

1500m

 

 

 

 

 

Totaal

Achter

1

57

Kaska Rogulska D45 AS35364

44.92

(1)

2:17.87

(1)

90.876

2

25

Wilma Potze DSA AS35970

51.84

(PB )

2:39.53

(PB )

105.016

14.140

3

10

Claudia IJff DSA AS35829

50.31

(2)

2:46.11

(3)

105.680

14.804

 

IEDEREEN – Heren

 

Nr

Dln

Deelnemer Cat Wed.Nr.

500m

 

1500m

 

 

 

 

 

Totaal

Achter

1

36

Jordy Sanders HN1 AS35571

38.38

(1)

2:01.01

(1)

78.716

2

71

Jeroen Steenbergen HB1 AS02395

40.13

(2)

2:02.38

(2)

80.923

2.207

3

14

Mark van Noord HSA AS35538

42.68

(3)

2:12.96

(3)

87.000

8.284

4

17

Riekele Trul HSA AS35512

43.41

(4)

2:20.49

(5)

90.240

11.524

5

51

Alexander Wenker H45 AS35924

48.09

(PB )

2:17.06

(PB )

93.776

15.060

6

35

Jurriaan Hamstra HSB AS35979

47.08

(5)

2:22.47

(PB )

94.570

15.854

7

22

Pieter Cats H55 AS35664

47.87

(6)

2:34.89

(7)

99.500

20.784

8

45

Harry Nijmeijer H45 AS35927

50.02

(PB )

2:38.26

(PB )

102.773

24.057

9

38

Fred Hummel H55 AS35519

54.38

(9)

2:40.50

(9)

107.880

29.164