Clubkampioenschappen 2012: marathon uitslagen

Locatie: IJsstadion De Bonte Wever, Assen
Begin: zaterdag 21 januari 2012 18:00
Einde: 22:00

Hieronder de marathonuitslagen van de clubkampioenschappen 2012.

(Neo-) Senioren en Masters, 25 ronden.

Pl

Nr

Naam

Woonplaats

1 B22 Jorrit van de Kant Assen
2 27 Riekele Trul Hoogersmilde
3 107 Lars Hummel Assen
4 104 Stan Kruize Assen
5 9 Chris v/d/ Vegt  
6 40 Mark van Noord Wijster
7 190 Sander Iwema Hooghalen
8 15 Egbert Veen Assen
9 16 Pieter Cats Assen
10 33 Gerben Kristoffers Assen
11 109 Bob Hordijk Assen
12 125 Henk Tigelaar Smilde

 

Masters Dames, 25 ronden.

Pl

Nr

Naam

Woonplaats

1 196 Jelanda Visser Assen

 

Pupillen A+B meisjes,  7 ronden.

Pl

Nr

Naam

Woonplaats

15 1 Marieke Driesprong Dwingeloo
16 5 Demi Meek Bovensmilde
17 2 Janneke Eppinga Smilde

 

Pupillen C+D meisjes, 4 ronden.

Pl

Nr

Naam

Woonplaats

2 20 Maike van der Duin Assen
3 9 Mirjam Braam Assen
4 7 Iris de Voer Assen
7 1 Laura van der Vegt Assen
8 19 Debby Behr Assen
13 3 Cindy Hilbrants Zuidvelde
17 18 Paulien Thalen Beilen
18 10 Miriam Gossen Beilen
19 21 Emmeline Talsma Assen

 

Pupillen E+F meisjes, 2 ronden.

Pl

Nr

Naam

Woonplaats

2 4 Nyncke Dijkstra Assen
3 5 Renée Baas Hijken
4 6 Hanna Tigelaar Smilde
6 2 Anne-Wil van der Vegt Assen
7 12 Sonja Visscher Assen
9 8 Ilse Lutke Assen
10 1 Lieke Slagter Annen
11 15 Merit Hartholt Assen
12 11 Emma Pigge Assen
13 19 Rixt Elzer Assen
14 13 Celine Meijeringh Assen
15 16 Renee Speelman Beilen
16 14 Caytlin Smit Assen

 

Pupillen A+B jongens, 7 ronden.

Pl

Nr

Naam

Woonplaats

1 33 Tim de Hooge Assen
2 23 Max Visscher Assen
3 27 Rick Huizinga Dwingeloo
4 12 Thijs-Willem Vander Vegt Assen
5 38 Guus Pigge Assen
6 28 Olaf de Vries Loon
7 3 Marijn de Kleine Steenbergen
8 29 Jim Dhore Assen
9 30 Niels Janssen Ter Aard
10 10 Jasper Speelman Norg
11 7 Sven de Haan Zuidlaren
12 39 Rick Huitenga  
13 8 Thomas Ganzevoort Assen
14 6 Jorn Oosting  

 

Pupillen C+D jongens, 4 ronden.

Pl

Nr

Naam

Woonplaats

1 47 Axel van der Tuuk Assen
5 27 Adne Koster  
6 29 Wouter Speelman Norg
9 46 Danny Heijkoop Assen
10 25 Jans Tigelaar Smilde
11 4 Siel van den Berg Spier
12 2 Martijn Takens Assen
14 28 Kobbe Heerink  
15 23 Matthijs Heslinga Assen
16 22 Rutmer Dijkstra Assen

 

Pupillen E+F jongens, 2 ronden.

Pl

Nr

Naam

Woonplaats

1 24 Jasper Sinke Assen
5 26 Bjorn Koster  
8 20 Ennius Raven Assen

?

Junioren meisjes, 12 ronden.

Pl

Nr

Naam

Woonplaats

2 177 Marlous Hoogeveen Hooghalen
3 163 Kimberly Hoekstra Bovensmilde
5 2 Liena de Jong Ubbena
7 17 Berdien Hospers Wijster
8 4 Auktje Eppinga Smilde
10 6 Nadine Doldersum Nieuw-Balinge
11 5 Elisa Meek Bovensmilde

 

Junioren jongens, 12 ronden.

Pl

Nr

Naam

Woonplaats

1 7 Teun Bouwers Assen
4 23 Demian van den Berg Spier
6 9 Lars Land Assen
9 12 Tom Kers Norg
12 8 Wouter Sinke Assen